fbpx

Разумков: Ніхто депутатам не доплачує

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що народні депутати отримують близько 40 тисяч гривень заробітної платні і їм ніхто не доплачує у конвертах.

Джерело: інтерв’ю Разумкова “Українській правді

  • УП: Раніше ви говорили, що зарплата в народних депутатів занадто мала.
  • Разумков: Дивіться, не можна казати про зарплату в 40 000 гривень, 35 000 – 40 000 гривень в державі, де середня заробітна плата, там, 10 000 гривень, “замала”. Тому я не так казав. Вона невелика, враховуючи ті спокуси, які можуть з’являтися в народного депутата. І я думаю, що з часом треба буде змінювати це… Люди отримують зарплату – люди за неї працюють. Не влаштовує зарплата – будь ласка, до побачення.
  • УП: У вас немає додаткових доплат?
  • Разумков: Ні, немає.
  • УП: Наприклад, виключена з вашої фракції пані Скороход каже, що депутатам доплачують по 5 тисяч доларів.
  • Разумков: По-перше, треба зрозуміти, хто це робив. По-друге, я прибічник того, щоб не в ЗМІ про це казати, а звернутися до НАБУ, правоохоронних органів та дати цю інформацію. Це буде корисно і правильно.

Деталі: Спікер запевнив, що на цій посаді йому ніхто не пропонував ніяких доплат. Щодо заяв народних депутатів, то Разумков рекомендує їм звертатися до правоохоронців.

За словами глави ВР, наразі він отримує близько 40 тисяч гривень  заробітної платні в залежності від того, скільки робочих днів у місяці.

У його сім’ї 11 квартир, будинок, кілька земельних ділянок,  три автомобілі, позашляховик.

Він додав, що непогано себе почував у фінансовому плані до призначення на посаду, тому зараз йому вистачає коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *