fbpx

На 210 окрузі кандидат у депутати Борис Приходько готує силове захоплення ОВК

Наразі перерахунок бюлетенів у ОВК, який мав поставити крапку у виборах на скандальному 210 окрузі – під загрозою зриву.

Команда Бориса Приходька, який програв вибори, вчергове вдається до брудних і незаконних дій для того, щоб унеможливити встановлення результатів на 210 окрузі (Прилуки, Козелецький, Бобровицький і Прилуцький райони) і зірвати роботу Окружної виборчої комісії, яка виконує рішення Шостого апеляційного суду по складанню протоколу.

Зараз Борис Приходько разом зі кремезними чоловіками блокує роботу ОВК. У приміщення навіть полетіли димові шашки. Проте на такі дії ніхто не реагує.

Очевидці з місця подій повідомляють, що під стінами ОВК збирається все більше людей, які провокують поліцію та відверто погрожують про силове захоплення будівці.

Команда Бориса Приходька, який програв вибори, вчергове вдається до брудних і не законних дій для того, щоб унеможливити…

Opublikowany przez Сергій Коровченко Piątek, 16 sierpnia 2019

На незаконні дії йти Бориса Приходька, скоріш за все, змусив страх знову посісти друге місце після ретельного підрахунку.

Нагадаємо, учора Шостий окружний адміністративний суд визнав вибори на дільниці 740243 недійсними. ЦВК постановила надати уточнений протокол до  12:00 16 серпня.

Округ 210 – останній зі 199 округів, де не встановлено результати виборів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *