fbpx

З подачі кандидата Приходька “тітушки” хочуть зірвати результати виборів у 210 окрузі (відео)

14 серпня невідомі люди спортивної статури і заблокували будинок Миколи Шапки – директора Козелецького геріотричного пансіонату, перешкоджаючи власнику виїхати за межі власного помешкання, щоб дати свідчення у суді. Таким чином команда Бориса Приходька намагається зірвати результати виборів у 210 окрузі, переконані активісти та місцеві правозахисники. 

Про це стало відомо з Facebook-сторінки сторінки Сергія Коровченка, який виклав відео з місця подій. На фото і відео видно, що до воріт помешкання з’їхалося більше 10 автівок, а під вікнами приватного будинку стоять молодики в балаклавах. 

“У ці хвилини, команда «тітушок» Бориса Приходька здійснює черговий злочин проти конституційних прав і свобод людини і громадянина. Йдеться про порушення права на вільне пересування. На відео ви можете бачити, як заблокований та унеможливлюється виїзд з власного помешкання директора Козелецького геріатричного пансіонату Шапки Миколи Васильовича, який сьогодні має прибути у Київ на суд у справі про визнання недійсним голосування на ДВК 740243”, – зазначив у своєму пості Коровченко.

Важливо❗️Додані нові фото і відео ‼️У ці хвилини, команда «тітушок» Бориса Приходька здійснює черговий злочин проти…

Opublikowany przez Сергій Коровченко Środa, 14 sierpnia 2019

Справа в тому, що свідчення директора Козелецького геріатричного пансіонату, на території якого знаходиться дільниця 740243, повністю спростують брехливі твердження адвокатів Приходька про фальсифікації на дільниці, підкреслив Коровченко. Результат на дільниці 740243 є невдалим для Приходька. Якщо голоси визнають дійсними, він остаточно програє.

В той час у Києві під будівлею суду мітинг – громадяни обурені спробою вплинути на вибір громадян через суд, позбавивши права голосу людей з інвалідністю.

Як повідомлялось раніше, команда Приходька обманом здобула докази для підготовки позову для скасування результатів голосування на ДВК 740243, на підставі чого вже відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, 210 – це єдиний округ, де не оголошено переможця виборів. 6 серпня після повторного перерахунку ЦВК прийняла протокол з приміткою “Уточнений”, де була зафіксована перемога Сергія Коровченка. Експерти вважають – зараз на округу намагаються призначити кандидата Приходька фактично через суд, адже ЦВК мала давно оголосити ім’я Сергія Коровченка, який здобув перемогу за підрахунком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *