fbpx

Кого потребує наша країна?

До парламентських виборів лишились лічені тижні. Соціологічні дослідження уже остаточно засвідчили: монопартійної більшості в новому парламенті не буде. А отже, буде формуватись коаліція. Відтак, вибори в нову Верховну Раду вирішуватимуть, які саме партії її формуватимуть, а отже — хто саме стане прем’єр-міністром. Майже всі політичні експерти сходяться в тому, що найкраще для країни — якщо цю посаду займе Юлія Тимошенко.

Списки партії “Слуга народу”, яка є фаворитом на парламентських виборах, дозволяють упевнено підсумувати — переважна більшість кандидатів від цієї політичної сили є людьми без досвіду в політиці. З одного боку це добре, адже нові люди привнесуть багато нових ідей. З іншого боку, щоб їх реалізувати — необхідний досвід реальної парламентської роботи. До того ж необхідно уміти відрізняти корисні ідеї від небезпечних.

Саме тому політичний експерт Андрій Золотарьов вважає, що головною загрозою для майбутнього країни стане некомпетентність нових посадовців. Як приклад він наводить уже озвучене в тому числі представниками “Слуги Народа” відкриття ринку землі. Позірно дуже приваблива ідея, але, як слушно вказує експерт — її впровадження матиме важкі наслідки для села і країни в цілому.

Правильно сформована коаліція зможе компенсувати недосвідченість та допоможе із вибором рішень, які забезпечать реальне виконання очікувань людей. Адже вони уже втомились чекати, і хочуть побачити результат уже зараз. Політичний експерт Тарас Загородній вважає, що “підставити своє тендітне, але надійне плече Володимиру Зеленському” зможе тільки Юлія Тимошенко.

До того ж на країну насувається економічна криза, а це вимагатиме швидких та ефективних рішень. А як слушно зауважив керівник Центру Прикладних Політичних Досліджень «Пента» Володимир Фесенко,  Юлія Тимошенко здатна знаходити нестандартні та компромісні рішення найболючіших проблем в суспільстві.

Підсумовуючи політичну ситуацію, Андрій Золотарьов порівняв Тимошенко із лікарем, якого сьогодні потребує країна. Вона здатна вишикувати команду і націлити її на результат. А головне – знає, що робити, щоб зміни на краще відчули звичайні українці.

 

Вадим Прохорів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *