fbpx

Міхеїл Саакашвілі: На відміну від Порошенка, Тимошенко – чистий політик

Юлія Тимошенко – це чистий політик, для якого влада – це інструмент досягнення цілей. Саме це і відрізняє її від Петра Порошенка, для якого гроші, особисті доходи реально понад усе.
Про це екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі сказав в інтерв’ю KRYM.
«Вона – чистий політик… Порошенко – реальний барига. Для нього гроші, особисті доходи реально понад усе. Для нього політика – це мета до нових мільярдів… Для неї влада – це інструмент досягнення інших цілей. Фінанси – точно не головний пріоритет, я в цьому не сумніваюся», – переконаний він.
Екс-президент Грузії назвав Юлію Тимошенко справжнім повномасштабним політиком, яка робила абсолютно непопулістичні речі і має історію спротиву олігархам. Зокрема, він нагадав про успішну приватизацію підприємства «Криворіжсталь».
«Факт залишається фактом – це єдиний приклад успішної приватизації в українській історії. Ну, за стільки років, що приватизував Порошенко або Яценюк? Нічого. А Кучма? А Янукович? А вона реально зробила приватизацію. Підприємство «Криворіжсталь» працює, сплачує податки, не жаліється на погану кон’юнктуру ринку, як всі інші напівдержавні, напіволігархічні підприємства», – звернув увагу Міхеїл Саакашвілі.
Саме тому, обурюється він, дивно, коли її звинувачують у популізмі “технократи” з чинного уряду, які нічого не зробили непопулістичного.
Міхеїл Саакашвілі також нагадав, що під час подій у Грузії у 2008 році, саме уряд Юлії Тимошенко  надав його краъны гуманітарну допомогу.
Пригадуючи свій виступ на з’їзді з висунення Юлії Тимошенко кандидату Президенти України, політик зазначив: «Я просто висловив свою солідарність, людське ставлення тепле, до людини, яку вважаю другом, яка підтримала в важку хвилину».
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *