fbpx

Існує загроза повномасштабного вторгнення РФ в Україну – політтехнолог

Російська Федерація стягує до кордонів з Україною війська, літаки і танки, розраховуючи на помилку української сторони, аби використати це як привід для повномасштабного вторгнення.

Вони готуються до цього (повномасштабного військового вторгнення в Україну – ред.). Вони ж не просто так накопичують і танки, і літаки біля кордонів з Україною. Вони чекають на нашу якусь помилку таку кардинальну і думають, якщо ми зробимо якусь провокацію, то вони вдарять повністю по всім фронтам. Але потрібно, щоб населення Росії це підтримало.

Приблизно 70% росіян підтримують політику Володимира Путіна щодо України.

Тобто рейтинг самого Путіна впав, а політику щодо України населення підтримує. А зараз, коли до цього приєдналися діячі культури, наприклад Микита Міхалков, який каже, що потрібна або війна, або силу показати Україні…

Загроза російського телебачення полягає у формуванні позитивної громадської думки щодо майбутнього вторгнення російських військ на українську територію.

Тобто війна це не просто так, що взяли і поїхали кудись. Війна – це смерті. І для цього потрібно, щоб росіяни це підтримували. А це підкріплюється різними культурними штуками.

Росія може наважитись на повномасштабні дії за умови помилки зі сторони України. Наприклад, обстріл якогось житлового кварталу, якщо вони зможуть довести, що це зробили українські військові.

Якщо будуть беззаперечні докази, наприклад з української території “Градами” чи артилерією забороненою будуть вбиті мирні мешканці…

Якщо Росії вдасця на міжнародному рівні довести провину України в загибелі мирних жителів, то тоді вони вдарять по всіх фронтах. І у світової громадськості не буде аргументів, щоб апелювати такому звинуваченню. Вони вимушені будуть визнати, що таким чином Росія захищається.

Саме тому Росія готує безліч танків і літаків біля кордону з Україною. Раніше їх не було. А зараз дуже багато їх. І вони готові у будь-який час це зробити, але ми терпеливі і розумні, не робимо провокацій. Це все простоює і їх там колбасить в прямому смислі цього слова.

Країни НАТО у разі повномасштабної агресії Росії на словах звісно підтримають Україну. Але якби Україна була членом НАТО, то країни-члени Альянсу були б зобов’язані захищати ці землі.

Так як ми не є членами НАТО, вони не зобов’язані нас захищати. Вони будуть щось допомагати. В нас вже близько 10 тисяч померли, а вони там собі тихенько збираються на одне засідання, потім на інше… Тобто нічого не зміниться. І у військовому плані ми зараз сам на сам з Росією.

 

Денис Богуш,

політтехнолог

Джерело: Прямий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *