fbpx

Або ми докорінно змінимо систему влади, або існування української нації буде під загрозою – Тимошенко

Лідер “Батьківщини”, кандидат у президенти Юлія Тимошенко вважає, що 2019 рік стане визначальним для майбутнього України.

Як повідомляє прес-служба партії, про це вона заявила в суботу на мітингу в Києві на Контрактовій площі, який зібрав понад 10 тис. осіб.

“Сьогодні країна у такому стані, що питання стоїть дуже чітко: або ми докорінно змінюємо всі умови нашого життя, всю систему влади, яка прогнила до крайньої межі, або ми наводимо лад у своїй державі, рятуємо країну від війни та бідності, або буде поставлено під дуже велику загрозу існування української нації”, – сказала Тимошенко.

Вона закликала прихильників не допустити фальсифікацій, “за допомогою яких [чинний президент України] Петро Порошенко планує втриматися на посаді”.

“Кожен підкуп має стати публічним. Ловіть їх, фотографуйте, пред’являйте. І хай вони знають, що земля горить під ногами. І скажіть людям, що вони не тисячу беруть, а самі у себе, у своїх дітей крадуть майбутнє”, – додала лідер “Батьківщини”.

Тимошенко запевнила, що забезпечення миру на умовах України буде пріоритетним завданням нової влади.

“Епоха стагнації, руйнації і безладу повинна закінчитися, а розпочатися епоха становлення, процвітання, перемог, миру, економічного зростання і щастя наших людей. І я в це вірю!” – підсумувала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *