fbpx

Тимошенко розповіла, як планує знизити ціну на газ та підняти економіку України

Одразу після перемоги на виборах новий президент подасть до парламенту законопроект про зміну порядку забезпечення населення газом. Українці отримають газ власного видобутку за вдвічі нижчою ціною, що суттєво зменшить видатки на житлово-комунальні послуги.

Про це лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила в прямому ефірі ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

Тимошенко пояснила, що від моменту здобуття Україною незалежності та до 2014 року існував порядок, за яким український газ власного видобутку віддавали на потреби населення “за українськими цінами”. Його як вистачало 10 років тому, так і вистачає зараз. Сьогодні Україна видобуває тільки на державних підприємствах – 16.4 млрд кубометрів газу, а люди на всі свої потреби (тепло, гаряча вода) використовують лише 15.8 млрд кубометрів. Саме тому законопроект, який поверне український газ українцям стане одним з перших, що подасть новий президент. Це також дозволить знизити ціну блакитного палива щонайменше вдвічі, причому зробити це можливо впродовж місяця.

В ефірі Юлія Тимошенко також розповіла, що головне завдання нового президента – запустити економіку. І для цього потрібно зробити декілька важливих кроків. Першим і буде зниження ціні на газ вдвічі і зменшення тарифів. Наступні кроки, передбачені в Новому економічному курсі Тимошенко, а саме:

  1. зміна фінансової політики країни – держава має відновити повний контроль держави над Нацбанком і запровадити реальний механізм зупинення інфляції, щоб вона припинила бути основою для фінансових пірамід НБУ;
  2. зміна кредитної політики: українські підприємці зможуть отримати довгостроковий кредит у банку для розвитку своєї справи, під страховку, а не під застави, та під 3-4% річних, як у Європі, а не під 20%, як є в Україні;
  3. зміна податкової політики: замість податку на прибуток буде податок на виведений капітал, ПДВ замінить податок на продаж, а для аграріїв буде запроваджено єдиний податок на землю. Загалом, податкове навантаження може бути знижено вдвічі і нова система дозволить підняти економіку швидкими темпами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *