fbpx

Це компроміс: політолог оцінив результати руху “євробляхерів”

Власники автомобілів на іноземній реєстрації домоглися виконання частини вимог, і держава зуміла відстояти свої інтереси.

Рух водіїв авто на європейській реєстрації, т. зв. “євробляхерів”, не можна вважати ані успішним, ані провальним. В цілому, обидві сторони – “євробляхерів” і представники влади – досягли компромісу.

Прийняття закону в такому вигляді, яким він є сьогодні, – це компромісне рішення. Хоч водії авто на єврономерах вважають інакше.

Розмах був широкий. Вони (” євробляхери “- Ред.) домоглися виконання частини своїх вимог. Обидві сторони вийшли на певний компроміс. Інша справа, що власники автомобілів на іноземній реєстрації хотіли більшого – виконання всіх своїх вимог. Вони, мабуть, вважали, що, якщо один раз їм пішли на поступки, значить, вони можуть вимагати виконання всіх своїх ультиматумів. Але, в цілому, я не вважаю, що це провал.

Крім того держава також поводилася в цьому питанні послідовно і гнучко. І продемонструвала, що не йтиме на виконання ультиматумів. Це правильно. Тому що після” бляхерів “почнуть висувати такі ультиматуми, наприклад, ті, хто не оплачує комунальні послуги. Представники влади вели себе адекватно, гнучко – вони пішли на компроміс, але на такий, який все-таки враховував інтереси бюджету, інтереси інших людей.

 Володимир Фесенко,

голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента”

Джерело: Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *