fbpx

П. Охотін: Торги і підміна понять у ВР дуже дратують міжнародних партнерів

Коли мова йде про ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд, міжнародні партнери просто бачать метушню корумпованих груп, яка їх просто може дратувати.

Про це в ефірі «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політолог Петро Охотін.

Зараз дуже багато поставлено на карту і боятися треба не міністра фінансів Данилюка, МВФ чи міжнародних аудиторів, а тих, хто хоче заробити, в тому числі на парламентській та урядовій кризі. Він зазначив, якщо не буде траншу Міжнародного валютного фонду, курс долара одразу зросте.

Вчора Данилюк не називав, наскільки зросте курс долара, але експерти вже давали свої оцінки, що цього не уникнути. Таким чином, українські підприємства можна буде скуповувати ще дешевше, робоча сила коштуватиме ще дешевше і від цього виграє не МВФ, не різні агенти впливу, як говорить Ляшко, а конкретно наші олігархи, які отримують виручку в доларах, а платитимуть в гривнях. Тому зараз винна не рука Кремля, а цинічний бізнес.

За його словами, він не вірить у конспірологію, адже у парламенті немає моноліту, бо кожен тягне туди, куди вийде. Хоча є більш організовані групи, які дивляться на ситуацію, що склалася, і думають, що з цього можна виграти.

Такими організованими групами, звісно, є Російська Федерація. Адже я переконаний, що російські спецслужби досить тісно працюють з місцевими бізнес-колами. З цим, швидше за все, працюють і різні міжнародні групи, вони просто дивляться, що є хтось слабкий і все. Але я не вірю у те, що є якийсь цілеспрямований план по дестабілізації ситуації.

Політолог також зазначив, що коли у парламенту є бажання, то народні депутати  ухвалюють навіть антиконституційні рішення. Адже колись український парламент ухвалив закон, який дав можливість обрати людину без юридичної освіти на посаду Генерального прокурора України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *